WARSZTATY RYSOWANIA DŁUGOPISEM 3D

Nowość i absolutny HIT. Ożywienie rysunku to marzenie każdego dziecka.  Z pomocą przychodzą Warsztaty Rysowania Długopisem 3D. Jest to prawdziwa rewolucja w rysowaniu. Ramy zwykłej kartki już nie obowiązują, teraz rysowanie przyjmie nowatorską i zadziwiającą formę.  Dla dzieci będzie to niesamowita atrakcja ponieważ rysunki przyjmą niespotykaną dotąd strukturę. Koniec z dwoma wymiarami, czas na nadanie rysunkom nieco realizmu i przeniesienie ich do świata 3D. Z tą techniką może zapoznać się każdy kto potrafi pisać. Dzięki temu dzieci zapoznają się z techniką druku 3D. Nie tylko widzą działanie długopisu, ale też samodzielnie przy jego pomocy tworzą coś niepowtarzalnego.

Podczas warsztatów:

Uczestnicy poznają zasady oraz technikę pisania w przestrzeni. Każdy z uczestników własnoręcznie wykona przestrzenny rysunek 3-D.

Uczestnikom zapewniamy

  • długopisy 3D,
  • kolorowe wkłady do długopisów,
  • szablony do rysowania,
  • wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia warsztatów,
  • dyplom dla każdego z uczestników,
  • czystość podczas warsztatów oraz po ich zakończeniu

Czas trwania i koszt

Optymalna ilość uczestników podczas warsztatów to około  30 dzieci .

Czas trwania warsztatów to około 60 minut .

Koszt zajęć jest ustalany indywidualnie, zależnie od ilości uczestników oraz lokalizacji.  Mamy możliwość obsługi dużej liczby uczestników, poprzez równoległe prowadzenie zajęć.

Przygotowanie dla placówek

Zajęcia odbywają się w: placówkach szkolnych i przedszkolnych, bibliotekach, domach kultury i innych instytucjach, na terenie całego kraju.