ŚWIECE NAKŁADANE

Nowość w naszej ofercie ! Warsztaty świecowe przewijają się w naszej ofercie od lat. Do tej pory mieliśmy w ofercie zajęcia ze świec żelowych i artystycznych. Od tego roku wprowadzamy także świece nakładane. Podczas tych ćwiczeń dzieci same skomponują swoje świeczki w oparciu o wiele wzorów, które dla nich przygotujemy. Po warsztatach świece zostaną polakierowane i ładnie zapakowane, a następnie wręczone małym artystom.

PODCZAS WARSZTATÓW:

Nasi animatorzy przybliżą dzieciom przebieg warsztatów, opowiedzą o wszystkich materiałach jakie będą używane podczas zajęć oraz zademonstrują przykładowe świece nakładane. Oczywiście przez cały czas trwania warsztatów osoby prowadzące zajęcia będą służyły pomocą i radą dla wszystkich dzieci uczestniczących naszej kreatywnej zabawie.

UCZESTNIKOM ZAPEWNIAMY

  • wyposażenie oraz materiały potrzebne do wykonania świecy
  • akcesoria do pakowania,
  • gotowe prace uczestnicy zabierają ze sobą,
  • dyplomy uczestnictwa,
  • dbamy o czystość podczas warsztatów oraz po zajęciach,

CZAS TRWANIA I KOSZTY

Optymalna ilość uczestników podczas jednej godziny warsztatów to około 30 dzieci.

Czas trwania warsztatów to około 60 minut.

Koszt zajęć jest ustalany indywidualnie, zależnie od ilości uczestników oraz lokalizacji.  Mamy możliwość obsługi dużej liczby uczestników, poprzez równoległe prowadzenie zajęć.

PRZYGOTOWANIE DLA PLACÓWEK

Zajęcia odbywają się w: placówkach szkolnych i przedszkolnych, bibliotekach, domach kultury i innych instytucjach, na terenie całego kraju.