Warsztaty świec artystycznych

Świecie potrafią tworzyć niesamowitą atmosferę. Kojarzą nam się z tajemniczością, magią, ale także ciepłem i ogniskiem domowym. Świeca może być dziełem sztuki, to nie tylko wosk z knotem, ale coś unikalnego i niepowtarzalnego. Podczas warsztatów każde dziecko wykona świece według własnego uznania i poczucia estetyki. Te warsztaty gwarantują kreatywne spędzenie czasu. Dzieci zapoznają się ze sposobem tworzenia świec z parafiny tłoczonej na zimno i zobaczą jak zadziwiające efekty może to przynieść. Warsztaty świec artystycznych podczas których tworzymy świece na zimno są jednymi z najbardziej popularnych i lubianych zajęć. Mali artyści własnoręcznie wykonane świeca zabiorą do domów, a domownicy na pewno znajdą dla nich miejsce.

Podczas warsztatów:

Uczestnicy otrzymają masę woskową, do modelowania na zimno, z której wykonają niepowtarzalną świece ozdobną. Podczas zajęć powstaną unikatowe świece tworzone z pasją, które mogą posłużyć jako oryginalne, jedyne w swoim rodzaju upominki. Stawiając na bogatą polską tradycję rękodzieła dajemy mu przetrwać w czasach masowej produkcji.

Uczestnikom zapewniamy

  • podstawę parafinową,
  • masę plastyczną kolorową – zimną,
  • profesjonalne narzędzia do formowania,
  • materiały oraz wyposażenie potrzebne do przeprowadzenia warsztatów,
  • gotowe prace uczestnicy zabierają ze sobą,
  • dyplom uczestnictwa dla każdego,
  • dbamy o czystość podczas warsztatów oraz po zajęciach,

Czas trwania i koszt

Optymalna ilość uczestników podczas warsztatów to około  30 dzieci .

Czas trwanie warsztatów to około 60 minut .

Koszt zajęć jest ustalany indywidualnie, zależnie od ilości uczestników oraz lokalizacji.  Mamy możliwość obsługi dużej liczby uczestników, poprzez równoległe prowadzenie zajęć.

Przygotowanie dla placówek

Zajęcia odbywają się w: placówkach szkolnych i przedszkolnych, bibliotekach, domach kultury i innych instytucjach, na terenie całego kraju.