„Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję Mydło, mydło pachnące jak kwiatki na łące.” Tekst piosenki Fasolek idealnie oddaje charakter naszych poniedziałkowych warsztatów. Z okazji Dnia Mycia Rąk, który miał miejsce 15 października przygotowaliśmy warsztaty mydlarskie w trakcie których – oprócz świetnej zabawy i nauki – przypominaliśmy dzieciom o niezwykle istotnym fakcie jakim jest częste […]

„Mydło wszystko umyje, nawet uszy i szyję
Mydło, mydło pachnące jak kwiatki na łące.”

Tekst piosenki Fasolek idealnie oddaje charakter naszych poniedziałkowych warsztatów. Z okazji Dnia Mycia Rąk, który miał miejsce 15 października przygotowaliśmy warsztaty mydlarskie w trakcie których – oprócz świetnej zabawy i nauki – przypominaliśmy dzieciom o niezwykle istotnym fakcie jakim jest częste i dokładne mycie rąk. Było to już kolejne spotkanie o takiej tematyce w ostatnim czasie.

Widzimy spore zapotrzebowanie na kreatywne kształcenie w dzieciach odpowiedniej postawy w stosunku do codziennej higieny mycia rąk, dlatego jeśli chcesz zorganizować podobne warsztaty w swojej placówce – daj nam znać.

Dodaj komentarz

Twój adres nie zostanie wykorzystany w celach marketingowych, (reklamy,promocje, oferty, itp.)