Jeździmy po całej Polsce, odwiedzamy miasta mieszczące się setki kilometrów od naszej siedziby i wszędzie spotykamy życzliwych ludzi oraz maluchy gotowe do pracy. Można by pomyśleć, że zapomnieliśmy o naszym regionie i placówkach w naszym województwie. Jednak nic bardziej mylnego, szkoły i przedszkola w województwie Kujawsko-Pomorskim odwiedzamy regularnie i cieszymy się, że współpraca przebiega pomyślnie. […]

Jeździmy po całej Polsce, odwiedzamy miasta mieszczące się setki kilometrów od naszej siedziby i wszędzie spotykamy życzliwych ludzi oraz maluchy gotowe do pracy. Można by pomyśleć, że zapomnieliśmy o naszym regionie i placówkach w naszym województwie. Jednak nic bardziej mylnego, szkoły i przedszkola w województwie Kujawsko-Pomorskim odwiedzamy regularnie i cieszymy się, że współpraca przebiega pomyślnie. Niedawno odwiedziliśmy jedno z Inowrocławskich przedszkoli. Zaprezentowaliśmy warsztaty mydlarskie i świec żelowych. Było dużo zabawy i równie dużo pracy. Dzieci wykazały się sporymi pokładami wyobraźni i stworzyły niepowtarzalne dzieła. Na pewno w przyszłości jeszcze tam zawitamy.

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, z tej okazji przygotowaliśmy specjalne warsztaty na których dzieci wykonają upominki dla swoich mam.

Dodaj komentarz

Twój adres nie zostanie wykorzystany w celach marketingowych, (reklamy,promocje, oferty, itp.)