Kolejne urodziny dobiegły końca. Tym razem wspólnie z Galerią „Karuzela Września” obchodziliśmy ich pierwsze urodziny. Był tort, prezenty i rabaty. Oczywiście nie zabrakło zajęć dla najmłodszych. Pogoda Nam dopisała!  Na świeżym powietrzu były wielkie i małe dmuchańce, dzieci mogły pomalować twarze, a także był popcorn. W środku Galerii  już od rana trwała bajkowa atmosfera dzięki maskotkom. […]

Kolejne urodziny dobiegły końca. Tym razem wspólnie z Galerią „Karuzela Września” obchodziliśmy ich pierwsze urodziny. Był tort, prezenty i rabaty. Oczywiście nie zabrakło zajęć dla najmłodszych.

Pogoda Nam dopisała!  Na świeżym powietrzu były wielkie i małe dmuchańce, dzieci mogły pomalować twarze, a także był popcorn. W środku Galerii  już od rana trwała bajkowa atmosfera dzięki maskotkom. Po MEGA dużym torcie, wszyscy ruszyli na warsztaty- mydełka, świece żelowe oraz obrazki z piasku. Nikt nie wyszedł z Galerii smutny.

Dzieci miały pełno frajdy a dorośli w sklepach rabaty!

Cały czas przypominamy wszystkim o konkursie Galerii na wykonanie kartki urodzinowej. Główna nagroda – wyjazd do Energylandii! Szczegóły na www.karuzelawrzesnia.pl oraz FB/karuzelawrzesnia.

Dodaj komentarz

Twój adres nie zostanie wykorzystany w celach marketingowych, (reklamy,promocje, oferty, itp.)