Dlaczego nasze warsztaty?

Zajęcia dodatkowe dla dzieci są aktualnie bardzo szeroko dostępne i rozpowszechnione. Szkoły i rodzice stoją przed trudnym wyborem komu poświęcić swoje pociechy i podopiecznych. Oferta na rynku jest duża i ciężko wybrać to co najlepsze i najbardziej odpowiednie. Jesteśmy po to, aby to Państwu ułatwić i zaprezentować naszą bogatą ofertę opartą na doświadczeniu i ciekawych pomysłach mających na celu zachęcenie najmłodszych do kreatywnych działań.

W zakładce „O nas” szczegółowo prezentujemy nasze kwalifikacje. Jest to ważne, ponieważ chcemy aby mieli Państwo świadomość , że współpracujecie z doświadczonymi profesjonalistami, którzy znają się na tym co robią i wkładają w to wiele pasji.  Ponadto znajdą tam Państwo wszystkich animatorów pracujących dla naszej firmy. Profile osób, którym ufamy my i mamy nadzieję, że zaufają także Państwo. Zakładka „O nas” to także opinie placówek, które korzystały z naszej oferty. Cieszymy się, że możemy zaprezentować tutaj tak wiele pozytywnych opinii, które zdążyliśmy sobie wyrobić w tak dużej ilości miejsc.

Wiedza i doświadczenie znaczą bardzo wiele. Jednak uważamy, że najważniejszym czynnikiem jest pasja i poczucie, że to co robimy jest wartościowe. Uważamy, że to właśnie te rzeczy wyróżniają nas na tle konkurencji. Jeśli już się czegoś podejmujemy to chcemy zrobić to na 100% i dać z siebie wszystko.

Mamy nadzieję, że powyższy opis wystarczy Państwu, aby zwrócić uwagę na naszą firmę. Gwarantujemy, że gdy Państwo zdecydują się nam zaufać, my nie zawiedziemy.

Dlaczego nas wybrać?

0

Lat doświadczenia

0

zadowolonych klientów

0

Szczęśliwych dzieciaków

0

Udanych ewentów

OFERUJEMY DŁUGOFALOWĄ PERSPEKTYWĘ WSPÓŁPRACY

Nasza filozofia oparta jest na wsparciu jakiego chcemy udzielać szkołom i przedszkolom w procesie kształcenia dzieci i umożliwiania im twórczego i kreatywnego poznawania świata. Chcemy nawiązywać z placówkami edukacyjnymi długofalową współpracę, opartą na wzajemnej współpracy i zaufaniu. Prowadzimy nasze zajęcia tak aby przez trzy lata pobytu dziecka w przedszkolu lub kształcenia w pierwszych trzech latach szkoły podstawowej móc realizować inne zajęcia i umożliwiać dzieciom rozwój i wsparcie, którego tak potrzebują na wczesnym etapie swojego życia. Zapewnienie regularności w prowadzonych przez nas warsztatach znajdzie odzwierciedlenie w rezultatach wychowawczych. Stała współpraca z nami przekłada się na rozwój kreatywności, samodzielnego myślenia oraz wzrost wiedzy u najmłodszych.

GWARANTUJEMY SPRAWDZONE SCENARIUSZE I SPRAWDZONYCH PROWADZĄCYCH

Nasze zajęcia przed wdrożeniem do oferty są starannie testowane i udoskonalane tak, aby zanim na stałe trafią do naszego portfolio były sprawdzone zarówno przez naszych animatorów jak i przetestowane w placówkach edukacyjnych. Preferujemy rozwiązania darmowych testów w szkołach i przedszkolach w celu udoskonalenia naszych warsztatów, żeby były maksymalnie dopracowane. Dbamy o to, aby zajęcia były nieszablonowe i wymagały od dzieci kreatywności i samodzielności. Każdy z naszych animatorów jest osobą godną zaufania. Sprawdziliśmy to nie tylko na podstawie ich referencji i kwalifikacji, ale także na podstawie obserwacji nad nawiązywaniem kontaktów z dziećmi oraz sprawdzeniem umiejętności pod kątem prowadzenia dla nich zajęć multisensorycznych.

ZAPEWNIAMY POZNAWANIE ŚWIATA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI

Chcemy, aby nasze warsztaty nie były zwykłymi pokazami. Wkładamy w to wiele pasji i zaangażowania. Nasze zajęcia to podróż przez krainę zmysłów. Staramy się angażować możliwie największą ilość zmysłów w każdym ćwiczeniu. Dbamy o to, aby dzieci podczas naszych zajęć były aktywne. Robimy co w naszej mocy, aby je zaciekawić i wciągnąć w świat kreatywności. Cały czas patrzymy w przyszłość, powiększając nasz asortyment i szkoląc animatorów. Chcemy dawać radość dzieciom jeszcze przez długi czas.