ZAKRĘCONE BALONY

Nasi animatorzy potrafią stworzyć coś z niczego. Doskonałym dowodem są „Zakręcone Balony” tworzone przez nasz zespół. Najbardziej wymyślne kształty nie stanowią dla nas żadnego problemu. Kotki, pieski, żyrafy i wiele innych niesamowitych stworzeń czeka właśnie na Ciebie.

Egzotyczna małpka czy też może trójka łobuzów z Angry Birds? To jedynie przykłady, możliwośći jest dużo więcej. Ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia, a ona szybko się nie skończy. A Tobie jaka postać się marzy ?

Jak to wszystko wygląda?

Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług to bardzo nas to cieszy. Wszystkie szczegóły jesteśmy w stanie uzgodnić mailowo i telefonicznie. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Od Państwa potrzebujemy jedynie miejsce i dostęp do prądu. A ze swojej strony gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

A ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od wielu czynników i ciężko nawet podać orientacyjną kwotę przeprowadzenia kompleksowej organizacji eventu. Jednak najważniejsze jest to, że zawsze można dojść do porozumienia i znaleźć wspólny język. Zachęcamy do kontaktu, a na pewno się dogadamy ?