SZALONE MASKOTKI

„Zwariowane Maskotki” na Twoim festynie. Każdy chciałby mieć zdjęcia z dużą ulubioną bajkową postacią. Dzięki nam marzenia wielu spełnią się od ręki. Szalone pluszaki zrobią sobie zdjęcie z każdym. Fotografia zostanie wywołana na miejscu i przekazana do rąk prawowitego właściciela. Nasze zwariowane maskotki będą rozdawały balony i rozśmieszały maluchy i dorosłych.

Muppety to już klasyka gatunku. Od 1969 roku nieprzerwanie zabawiają widzów w kinach i na ekranach telewizorów. Nasz Muppet Elmo będzie zabawiał dzieci i publiczność na eventach. Zwariowany i szalony, na pewno będzie rozdawał prezenty i upominki. Nie można go nie kochać, ale za to można sobie zrobić z nim zdjęcie, które będzie świetną pamiątką.

Minionki w 2015 roku przebojem wdarły się do kin na całym świecie.  Zrobiły wielką furorę i z miejsca zostały pokochane przez miliony widzów. Niech Was nie zwiedzie uśmieszek i skąpa ilość włosów naszego Minionka. Jest on bardzo przyjazny dla dzieci, lubi tańczyć i wręcz uwielbia jak publika chce z nim pozować do zdjęć.

Jak to wszystko wygląda?

Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług to bardzo nas to cieszy. Wszystkie szczegóły jesteśmy w stanie uzgodnić mailowo i telefonicznie. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Od Państwa potrzebujemy jedynie miejsce i dostęp do prądu. A ze swojej strony gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

A ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od wielu czynników i ciężko nawet podać orientacyjną kwotę przeprowadzenia kompleksowej organizacji eventu. Jednak najważniejsze jest to, że zawsze można dojść do porozumienia i znaleźć wspólny język. Zachęcamy do kontaktu, a na pewno się dogadamy ?