ANGRY BIRDS

Jedna z najpopularniejszych gier ostatnich lat przeniesiona do rzeczywistości. Czy ptaki zdołają osiągnąć zamierzony cel i zniszczyć wyznaczone elementy? Rozgrywka pełna śmiechu gwarantowana.

Sprawa jest bardzo prosta. Maskotki umieszczone w swojej twierdzy i proca, dzięki której będziemy mogli oddać strzał w nasz cel. Czy znajdzie się śmiałek, który strąci wszystkie maskotki? Odpowiedź znajdziecie na naszych eventach.

Jak to wszystko wygląda?

Sprawa jest bardzo prosta. Jeśli chcą Państwo skorzystać z naszych usług to bardzo nas to cieszy. Wszystkie szczegóły jesteśmy w stanie uzgodnić mailowo i telefonicznie. Zajmujemy się wszystkim od A do Z. Od Państwa potrzebujemy jedynie miejsce i dostęp do prądu. A ze swojej strony gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane wrażenia.

A ile to kosztuje?

Cena uzależniona jest od wielu czynników i ciężko nawet podać orientacyjną kwotę przeprowadzenia kompleksowej organizacji eventu. Jednak najważniejsze jest to, że zawsze można dojść do porozumienia i znaleźć wspólny język. Zachęcamy do kontaktu, a na pewno się dogadamy ?